BoJJaD Alternative Music News Haberler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BoJJaD Alternative Music News Haberler

Yeni Bir Baslangic....

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cem Özkan

YazarMesaj
BoJJaD
Admin
BoJJaD

Kadın

Cem Özkan Empty
MesajKonu: Cem Özkan   Cem Özkan Empty29/9/2007, 02:19

Cem Özkan Cemozkan

Cem Özkan

“DÖN BANA”, ALBÜMÜNÜZÜN ÜÇÜNCÜ KLİP ÇALIŞMASIYDI, ÇOK SEVİLDİ VE KLİBİ DE UZUN BİR SÜRE İLGİ GÖRDÜ. ŞARKINIZIN BAŞARISINI NEYE BAĞLIYORSUNUZ?

“Dön Bana”ya gösterilen ilgi ve insanların benim duygularımı benle paylaşmaları, konser alanlarında şarkıyı benle söylemeleri mutluluk verici. Hakikaten “Dön Bana” benim zor zamanlarımda yazdığım ve duygularımı anlatan bir parça. İnsanlar bu parçaya gösterdikleri tepkiler ile bana şunu da gösterdiler, benim yaşadığım hisleri yaşayan insanların sayısı çok fazlaymış. Bu ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyorum.

ŞİMDİ 4. KLİP ÇALIŞMANIZ “BEN BÖYLEYİM” İLE EKRANLARDASINIZ. ANİMASYON TÜRÜNDE BİR ÇALIŞMA OLMUŞ. YAPIM AŞAMALARINI ANLATIR MISINIZ ?

Evet şu anda albümün 4.klibi “Ben Böyleyim” yayınlanıyor. Parça albümün 2 numaralı parçası. Adından da anlaşılacağı gibi tamamen beni anlatan eğlenceli bir parça. “Asistans” animasyon ekibi tarafından hazırlandı ve tüm çalışmaları ile yaklaşık 2 ay sürmüş. Sürmüş diyorum çünkü tıpkı “Dön Bana”nın klibi gibi “Ben Böyleyim”in klibi de benim için sürpriz oldu. “Asistans” ekibinden, Kamil adındaki arkadaşım gelip benim fotoğraflarımı çekti. Dövmelerimin ayrıntı fotoğraflarını aldı. Bana, fotoğrafları klip için çektiklerini söylemediler ve 2 ay sonra ellerinde bu klip ile geldiler. Play Station oyun motoru ile hazırlanmış çalışma. Sürpriz ve çok eğlenceli bir klip oldu, bunun için tüm ekibe teşekkür ediyorum.

ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE NE GİBİ PROJELERİNİZ VAR, BUNLARDAN BAHSEDER MİSİNİZ?

Güzel bir yaz geçirdik. Şimdi kış sezonuna hazırlanıyoruz. Sonbahar ve Kış aylarında konserlerimize devam edeceğiz. Parçalarım ve ekibimle beraber, dinleyicilerimiz ile buluşacağız. Konserlerimle ilgili bilgilere ve güncellemelere www.cemozkan.net’den ulaşabilir herkes. Bunun dışında yeni albümün çalışmalarına başladım. Umuyorum ki ilkini aratmayacak bir albüm ile karşınızda olacağım, umuyorum ki yeni şarkılarımı da çok seveceksiniz.

ALBÜMÜN HAZIRLIKLARI NE DURUMDA PEKİ? PİYASAYA NE ZAMAN ÇIKACAK ?

Albümün tam olarak ne zaman biteceğini bilmiyorum. Çünkü fabrikasyon parça üreten bir müzisyen değilim. Şu anda 4-5 parça fikir halinden demo haline geçti bile. Önümüzdeki yıl içerisinde kayıtları bitirmeyi umuyorum.
https://rockbojjad.yetkin-forum.com

Cem Özkan
1 sayfadaki 1 sayfası